Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Napędy do bram firmy FAAC

Napędy do bram firmy FAAC

Nowość w ofercie!

Napędy do bram firmy FAAC.

FAAC Polska to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji urządzeń z zakresu automatyki, kontroli dostępu oraz systemów parkingowych. Wśród sprzętów firmy wyróżnić można wydajne i nowoczesne urządzenia takie jak, m.in. napędy FAAC, siłowniki FAAC, fotokomórki FAAC, piloty FAAC czy napędy do bram FAAC.

Napędy do bram FAAC charakteryzują się dużą wydajnością oraz możliwościami. Sprzęty te są ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem, które przeznaczone są do automatyzacji bram o różnej masie.

Każdy oferowany napęd FAAC to zestaw urządzeń, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wydajnością oraz niezawodnym i cichym działaniem. Napędy do bram FAAC wyposażone są również w specjalne punkty podparcia bramy, które zapewniają automatyczne blokowanie się bramy po jej zamknięciu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Urządzenia przystosowane są również do pracy w trybie awaryjnym – w razie przerwy w dostawie prądu siłowniki umożliwiają łatwe odblokowanie skrzydeł i ręczne zamknięcie bramy.

*Produkty dostępne w wybranych oddziałach UNIMET.

Powiązane posty