Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Dzień z ekspertem PGB

Dzień z ekspertem PGB

Dzień z ekspertem ,,PGB”

12.04. w oddziale Rzeszów, oraz 28.04 w Jaśle gościmy producenta wysokojakościowych zamocowań nylonowych oraz dystrybutora zamocowań metalowych marki „SMART”, oferującego pełną gamę zamocowań dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.

Na spotkaniu otrzymacie fachowe porady od wyszkolonego specjalisty, oraz zapoznacie się z nowościami w ofercie i ciekawostkami ze świata zamocowań. Przedstawiciel przygotował dla Was próbki produktów tak aby każdy mógł przetestować samodzielnie wkręty przed zakupem.

Na załączony filmie widzimy innowacyjne zachowanie kołka uniwersalnego McFix podczas jego pracy -zapętlenie w pustej przestrzeni (cegła dziurawka).
Cztery strefy rozpierania zapewniają optymalne kotwienie w każdym przypadku; formowanie węzła w pustych przestrzeniach i rozpieranie w materiałach pełnych.


Zapraszamy 🙂

Dzień z Ekspertem PGB
Dzień z Ekspertem PGB

Powiązane posty