Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Pokaz produktów Grupy Topex

Pokaz produktów Grupy Topex

Zapraszamy na pokazy produktów GRUPY TOPEX!

21.09 w Mielcu,
22.09 w Rzeszowie

w godz. 9:00 –15:00 odbędzie się dzień otwarty z markami grupy Topex.


Obecnie Grupa Topex posiada 6 własnych marek z ofertą ponad 6500 produktów (NEO, TOPEX, VERTO, TOPTOOLS, GRAPHITE, GRAPHITE PRO.)
Na spotkaniu będzie możliwość zapoznania się i przetestowania asortymentu marek Topex, Graphite oraz Neo Tools.
Neo Tools – to marka, narzędzi i odzieży BHP charakteryzującej się praktycznością i wytrzymałością. Bhp NEO to bezrękawniki robocze, bluzy polarowe, czapki z daszkiem, koszule, krótkie spodenki, kurtki czy rękawice.
Topex to polska marka, która od 25 lat stała się synonimem narzędzi. Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych marek narzędziowych. Produkty TOPEX dostępne są w Polsce w ponad 3000 tyś punktów sprzedaży, a także w 40 innych krajach na całym świecie. W kompetencji marki leży dostarczanie przystępnych i przyjaznych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę wszystkim majsterkowiczom.
Elektronarzędzia Graphite przeznaczone są do intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. System Energy+ to linia produktów zasilanych akumulatorami tego samego typu. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu produktów i doboru optymalnej ilości potrzebnych akumulatorów.

Na spotkaniu przewidziane nagrody dla osoby która w dniu pokazu dokona najwyższych zakupów powyższych marek 🙂

Powiązane posty