Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Bosch Expert – nowa gama produktów do wydajnej pracy

Bosch Expert – nowa gama produktów do wydajnej pracy

ZUPEŁNIE NOWA GAMA PRODUKTÓW BOSCH SERII EXPERT DO WYDAJNEJ PRACY

Asortyment produktów serii EXPERT obejmuje najlepszy i najbardziej zaawansowany technologicznie osprzęt do elektronarzędzi używanych w wielu różnych branżach i wymagających warunkach. Każdy z tych produktów gwarantuje pełną wydajność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Seria EXPERT to synonim pracy szybszej, czystszej i bardziej precyzyjnej, która idzie jak z płatka nawet w zakresie najtrudniejszych materiałów.

Dla budownictwa

Nowa gama produktów serii EXPERT cechuje się wyjątkową wytrzymałością oraz innowacyjnością. Osprzęt z serii EXPERT usprawnia pracę ekip budowlanych, pomagając im osiągać wyższą wydajność i zyski z inwestycji.

https://www.bosch-professional.com/pl/pl/aktualnosci-nowosci/najlepszy-dla-twoich-narzedzi/budownictwo/

Do metalu

Nowa gama produktów serii EXPERT cechuje się wyjątkową wytrzymałością oraz innowacyjnością.

EXPERT Brzeszczoty zapewniają długą żywotność w cięciu nawet najtwardszych metali, natomiast EXPERT tarcze tnące i szlifierskie z tej serii umożliwiają uzyskiwanie najlepszych wyników pracy dzięki zastosowaniu nowych technologii do ich wytworzenia.

https://www.bosch-professional.com/pl/pl/aktualnosci-nowosci/najlepszy-dla-twoich-narzedzi/metal/

Do drewna

Nowa gama produktów serii EXPERT cechuje się wyjątkową wszechstronnością oraz innowacyjnością. Z osprzętem serii EXPERT pracownicy obrabiający drewno mogą wykonywać czystsze cięcia, przebywając w czystszym otoczeniu, i tym samym przyspieszać zwrot z inwestycji firmy.

Najszybsze wiercenie w drewnie, najdłuższa żywotność brzeszczotów, które z łatwością przecinają najtwardsze drewno, a także bezpyłowe szlifowanie drewna, farb i płyt gipsowo-kartonowych — to wszystko jest w Twoim zasięgu.

https://www.bosch-professional.com/pl/pl/aktualnosci-nowosci/najlepszy-dla-twoich-narzedzi/drewno/

Powiązane posty