Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Dzień z Ekspertem Dedra – Rzeszów, 28.07

Dzień z Ekspertem Dedra – Rzeszów, 28.07

28 lipca w oddziale UNIMET w Rzeszowie w godzinach: 8:00 – 15:00 odbędzie się spotkanie z serii: “Dzień z Ekspertem DEDRA”


Firma DEDRA to marka szerokiej gamy narzędzi, elektronarzędzi i urządzeń spalinowych, należąca do polskiej firmy Dedra Exim. Asortyment produktów obejmuje m.in.: elektronarzędzia ręczne (np. wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, młotowiertarki, ręczne pilarki tarczowe, szlifierki do powierzchni gipsowych, elektryczne mieszadła), akcesoria do elektronarzędzi, elektronarzędzia przenośne (np. przecinarki do płytek, pilarki stołowe do drewna), spawarki i akcesoria spawalnicze, agregaty malarskie i akcesoria, agregaty prądotwórcze, myjki wysokociśnieniowe, odśnieżarki, nagrzewnice, osuszacze, tarcze diamentowe, tarcze ścierne, piły tarczowe do drewna i metali, wiertła, miksery do farb, narzędzia ręczne, glazurnicze, szklarskie, piły i brzeszczoty, przyrządy pomiarowe, walizki i torby, środki ochrony indywidualnej.


Na spotkaniu można będzie otrzymać fachowe porady od wyszkolonego specjalisty, zapoznać się z nowościami w ofercie oraz skorzystać z ofert specjalnych.

Zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy!

Powiązane posty