Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Działalność

DZIAŁALNOŚĆ GRUPY UNIMET

Poniżej przedstawiamy Państwu zakres działalności Grupy Kapitałowej UNIMET.  Zapraszamy do kontaktu wszystkich chcących rozpocząć współpracę w ramach opisanych niżej działalności.

Sieć sklepów UNIMET

Sieć sklepów obejmuje oddziały zlokalizowane na terenie Polski południowej.

Centrala Dystybucyjna

Działamy jako hurtownia, która dostarcza produkty innym sklepom po konkurencyjnych cenach. Skorzystaj z naszej dedykowanej platformy B2B z dostępem do aktualnych stanów magazynowych oraz własnych cen.

Obsługa przemysłu i inwestycji

Realizujemy indywidualne zlecenia i potrzeby dużych zakładów i przedsiębiorstw przemysłowych. Nasza grupa doradców techniczno-handlowych jest do Państwa dyspozycji

Dystrybutor marki Blaupunkt

Unimet jest oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem elektronarzędzi marki Blaupunkt w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki.

Salon marki Husqvarna

Jesteśmy oficjalnym, srebrnym dealerem produktów marki Husqvarna. Zapraszamy do naszego Salonu znajdującego się w Rzeszowskim Oddziale Sklepu UNIMET lub odwiedzenia naszej dedykowanej strony.

Serwis elektronarzędzi i maszyn

Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny elektronarzędzi i urządzeń. Serwis zlokalizowany jest w Rzeszowie, w budynku Centrali Dystrybucyjnej przy al. Oklulickiego 20.

Transport do Klienta

Grupa UNIMET posiada liczną flotę samochodową zajmującą się transportem wewnętrznym i do Klienta.

Marki własne

Posiadamy własne marki produktów. Produkty te cechuje wysoka jakoś przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Nieruchomości

Prowadzimy wynajem nieruchomości i powierzchni handlowych zlokalizowanych najczęściej w bliskim sąsiedztwie sklepów sieci UNIMET. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem - zapraszamy do kontaktu.

TUTAJ ZNAJDZIESZ DANE KONTAKTOWE DO POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW FIRMY