Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Serwis elektronarzędzi

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI W RZESZOWIE

Jako firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją elektronarzędzi zajmujemy się również ich naprawą oraz konserwacją. Prowadzimy naprawy zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń spalinowych oraz elektronarzędzi.

Nasz serwis elektronarzędzi znajduje się w budynku rzeszowskiego Oddziału UNIMETU, który mieści się przy al. Okulickiego 20. Wejście do serwisu znajduje się przy wjeździe do Magazynu - mapka z dojazdem znajduje się niżej.

Serwis elektronarzędzi Rzeszów
Serwis elektronarzędzi Unimet
TELFON

17 230 67 75

ADRES

al. Okulickiego 20, Rzeszów

E-MAIL

serwis@unimet.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałki - Piątki:

7:00 - 15:00

Soboty:

nieczynne

Naprawiane marki

INFORMACJE OGÓLNE

SERWIS AUTORYZOWANY

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i wykonujemy naprawy gwarancyjne elektronarzędzi następujących marek: Blaupunkt, Husqvarna, Makita (Makita elektronarzędzia, Makita spalinowe), Pezal, MTD.

NAPRAWY POGWARANCYJNE

Zajmujemy się naprawą pogwarancyjną takich marek elektronarzędzi jak: Bosch, Makita, Husqvrana, Blaupunkt, Stanley, DeWalt, Rothenberger, Rems, AEG, Graphite, Belle, Hitachi, Milwaukee, Flex, Festool ( Protool ), Dedra, Weka i inne.

KONSERWACJA URZĄDZEŃ

Zajmujemy się również okresową konserwacją urzędzeń, w tym regeneracją baterii do elektronarzędzi bezprzewodowych.

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA NAPRAWY

W przypadku zlecenia usługi naprawy lub konserwacji Klient wypełnia Protokół Zgłoszenia Naprawy dostępny do pobrania pod tym linkiem.

ZWROT ZUŻYTEGO SPRZĘTU

Informacja o możliwości zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Unimet Sp. z o.o., działając jako Dystrybutor, stosownie do treści art. 37 ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1893, dalej jako: „Ustawa”) informuje Klientów, że w naszych sklepach istnieje możliwość nieodpłatnego przekazania posiadanego przez Państwa zużytego sprzętu w punktach zbierania, wyznaczonych w każdym z naszych sklepów. Informujemy, że powyższa możliwość istnieje również w podczas dostarczenia Klientowi przez Unimet sprzętu przeznaczonego dla gospodarstwa domowego. Możliwość zwrotu sprzętu przez Klienta do Unimet następuje na zasadach opisanych poniżej:

Dystrybutor zobowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany. Przykładowo w przypadku zakupu przez klienta sprzętu, możliwe będzie nieodpłatne pozostawienie zużytego sprzętu tego samego rodzaju i o tych samych funkcjach co sprzęt kupowany, w wyznaczonym punkcie zbierania w sklepie Unimet.
Dystrybutor, dostarczając klientowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, zobowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. W przypadku chęci zwrotu produktu tego samego rodzaju i o tych samych funkcjach, co sprzęt kupowany prosimy o wpisanie powyższej chęci za pomocą opcji „+ Dodaj uwagi do zamówienia” w formularzu podsumowującym zamówienie lub poprzez kontakt z telefoniczny 17 230 67 41.
W przypadku realizacji zwrotu zużytego sprzętu w przypadkach 1-2 powyżej zwracamy uwagę, że sprzęt kupowany i zwracany powinien być tego samego rodzaju i o tych samych funkcjach co sprzęt kupowany, co oznacza, że w przypadku zakupu wiertarki nie będzie możliwe dokonanie zwrotu innego rodzaju sprzętu (np. kosiarki, itdp).
Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.
Dystrybutor może odmówić przyjęcia zużytego sprzętu, który z uwagi na jego zanieczyszczenie stwarza zagrożenie dla zdrowia lub życia osób przyjmujących zużyty sprzęt.
Lista punktów zbierania zużytego sprzętu: https://elektrosmieciwsieci.pl/mapa/. Lista punktów zbierających zużyty sprzęt jest również wskazana na stronie internetowej danej gminy.
Lista punktów zbierania zużytego sprzętu położonych w sąsiedztwie sklepów Unimet:

Rzeszów:

PSZOK(Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów) zlokalizowane przy:

1. ul.Ciepłownicza 11

2. al. gen. W.Sikorskiego 428

 

Mielec:

1. SM RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Jadernych 4B

2. SATTOL PPHU Elektroniki Lasota Tomasz, ul. Pułaskiego 2b/3

Stalowa Wola:

1. RUPIECIARNIA przy ulicy 1-go Sierpnia 18A

2. RUPIECIARNIA 2 przy ulicy COP 38

Krosno:

1. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów przy ulicy Białobrzeskiej 108

2. Pojemnik na drobne elektrośmieci - ul. Lwowskiej 28a, przy Urzędzie Miasta Krosna, dzielnica Śródmieście, ul. Fredry 12, baza MPGK Krosno Sp. z o.o., dzielnica Zawodzie,

Jasło:

1. ELEKTRO Bogusław Bargieł, ul. Lwowska 4, 38-200 Jasło

2. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów, ul. Żniwna 11

Sanok:

1. Przedsiębiorstwo – Handlowo – Usługowe „SANBUD” Fedak Maria Sp. J., ul. Targowa 27, 38-500 Sanok,

2. Firma TAJMAX, ul. Jagiellońska 50, 38-500 Sanok,

Tarnobrzeg:

1. Pojemniki przy ul. Odwet Jędrusie 1, oraz Bema 106

2. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Rusinowskiego 1.

Tyczyn:

1. Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o.o. ul. 3 -Maja 35, 36-030 Błażowa

Adres Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych: - ul. Myśliwska 9

Nowa Dęba:

1. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Nowej Dębie, ul. Leśna 1

Rymanów:

1. ul. Bieleckiego, 38-480 RYMANÓW

DOJAZD DO SERWISU ELEKTRONARZĘDZI