Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Serwis elektronarzędzi

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI W RZESZOWIE

Jako firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją elektronarzędzi zajmujemy się również ich naprawą oraz konserwacją. Prowadzimy naprawy zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń spalinowych oraz elektronarzędzi.

Nasz serwis elektronarzędzi znajduje się w budynku rzeszowskiego Oddziału UNIMETU, który mieści się przy al. Okulickiego 20. Wejście do serwisu znajduje się przy wjeździe do Magazynu - mapka z dojazdem znajduje się niżej.

Serwis elektronarzędzi Rzeszów
Serwis elektronarzędzi Unimet
TELFON

17 230 67 75

ADRES

al. Okulickiego 20, Rzeszów

E-MAIL

serwis@unimet.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałki - Piątki:

7:00 - 15:00

Soboty:

nieczynne

Naprawiane marki

INFORMACJE OGÓLNE

SERWIS AUTORYZOWANY

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i wykonujemy naprawy gwarancyjne elektronarzędzi następujących marek: Blaupunkt, Husqvarna, Makita (Makita elektronarzędzia, Makita spalinowe), Pezal, MTD.

NAPRAWY POGWARANCYJNE

Zajmujemy się naprawą pogwarancyjną takich marek elektronarzędzi jak: Bosch, Makita, Husqvrana, Blaupunkt, Stanley, DeWalt, Rothenberger, Rems, AEG, Graphite, Belle, Hitachi, Milwaukee, Flex, Festool ( Protool ), Dedra, Weka i inne.

KONSERWACJA URZĄDZEŃ

Zajmujemy się również okresową konserwacją urzędzeń, w tym regeneracją baterii do elektronarzędzi bezprzewodowych.

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA NAPRAWY

W przypadku zlecenia usługi naprawy lub konserwacji Klient wypełnia Protokół Zgłoszenia Naprawy dostępny do pobrania pod tym linkiem.

DOJAZD DO SERWISU ELEKTRONARZĘDZI