Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Zostań dostawcą

ZOSTAŃ DOSTAWCĄ SIECI UNIMET

Dostawca Unimet

Jesteśmy zawsze zainteresowani nowymi produktami i rozwijaniem oferty dla naszych Klientów -  z miesiąca na miesiąc poszerzamy asortyment. Wśród naszych dostawców znajdują się zarówno duże firmy , jak też producenci specjalizujący się  wąskiej grupie towarów.  Rozpoczęcie współpracy z UNIMET to otwarcie na wiele kanałów sprzedaży. W tym dotarcie to wielu firm handlowych sektora e-commerce korzystających z zasobów  Centrali Dystrybucyjnej na zasadzie drophippingu.  Prowadzimy również sprzedaż i dystrybucję produktów pod naszymi własnymi markami.

Zapraszamy producentów, importerów oraz dystrybutorów do kontaktu.

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego poniżej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej jakie posiadamy marki własne?

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA DOSTAWCÓW

Prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza. Po jego weryfikacji skontaktujemy się z Państwem .

  Jakie dane zbieramy i jak ich używamy?

  Pragniemy Cię poinformować jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy.

  Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy i przetwarzamy to dane niezbędne do wykonania umowy, której stroną jesteś lub do podjęcia działań́ na Twoje żądanie przed zawarciem umowy.

  Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy Unimet Sp. z o.o., w szczególności pracownicy Działu do którego się udajesz czy pracownicy Działu Handlowego, Zaopatrzenia.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizacji umowy. Masz prawo do żądania od Unimet Sp. z o.o. dostępu do danych osobowych dotyczących Ciebie oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

  Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

  Twoje dane są zbierane na podstawie art. 6 ust.1 litera b i f z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez Unimet Sp. z o.o.

  Twoje dane będą przetwarzane w trakcie trwania umowy i po jej zakończeniu tak długo jak wymagają tego odpowiednie przepisy prawa oraz tak długo jak jest to niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.