Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Dropshipping

USŁUGA TYPU DROPSHIPPING - UNIMET Dystrybucja

Unimet Dropshipping

Dropshipping to logistyczny model sprzedaży internetowej, który polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru do Klienta prosto od dostawcy (hurtowni). Rolą sklepu internetowego w tym modelu jest odbieranie zamówień i przekazywanie ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do Klienta w imieniu Sprzedawcy. Główne korzyści z tego typu usługi to m.in.:

  • brak kosztów magazynowania
  • brak potrzeby inwestowania pieniądza w towarze
  • brak kosztów przygotowania do wysyłki
  • dostęp do olbrzymiej bazy towarów
  • możliwość skupienia się wyłącznie na rozwijaniu sprzedaży
  • pokazana aktualna dostępność towarów do natychmiastowej wysyłki
  • brak potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników potrzebnych procesów poza handlowych

Usługa typu dropshipping oferowana przez Centralę Dystrybucyjną UNIMET to idealne rozwiązanie firm, które chcą skupić swoje działania na rozwijaniu sprzedaży, a wszystkie koszty i problemy związane z magazynowaniem, wysyłką, ryzykiem zatowarowania się towarami nierotującymi wolą pozostawić po stronie Dostawcy. Zakupiony przez Klienta towar wysyłany jest przez Centralę Dystrybucyjną w imieniu Sprzedawcy. Klient otrzymuje przesyłkę z nadrukiem wysyłkowym od Sprzedawcy, opakowanie jest zabezpieczane taśmą z neutralnym nadrukiem bezpieczeństwa.

Rozwiązanie to skutecznie zwiększa sprzedaż, ponieważ cała logistyka jest po stronie Centrali Dystrybucyjnej - my odbieramy od Państwa zamówienie, a następnie je realizujemy wysyłając je bezpośrednio do Państwa Klienta.

ZASADA DZIAŁANIA DROPSHIPPINGU

Dropshipping zasady działania

ZALETY DROPSHIPPINGU GRUPY UNIMET

NASZ ASORTYMENT DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Korzystając z oferowanej przez nas usługi typu dropshipping otrzymują Państwo dostęp do zasobów Centrali Dystrybucyjnej firmy UNIMET. Nasz asortyment to dziesiątki tysięcy produktów, które staną się również  ofertą handlową w Państwa sklepie. Można też korzystać z wybranej części oferty w przypadku prowadzenia e-sklepu specjalizującego się w danej dziedzinie

NASZA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA

Nasza Cetrala Dystrybucyjna UNIMET to magazyn wysokiego składowania o kubaturze 231 tysięcy metrów sześciennych , który pokrywa 2ha powierzchni. Wewnątrz znajdują się sekcje przewidziane dla różnych gabarytów towarów. Sekcja paletowa dla 21 tysięcy palet, Sekcja półkowa z iloscią 16 kilometrów półek i obciążeniem do 1200kg na półkę, Sekcja towarów ponadgabarytowych 5000mkw, sekcja towarów drobnych 2400mkw z nosnością do 800kg na półkę.

Nad bezpieczeństwem przesyłek pracuje dział przygotowania do wysyłki oraz dodatkowy dział kontrolingu wraz z wideorejestracją pakowania i nadania.

SKUTECZNA LOGISTYKA I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Dostępność towaru w magazynie oraz skuteczna i szybka wysyłka zamówionego towaru do Klienta to podstawa sukcesu każdego sklepu internetowego. Decydując się na dropshipping mają Państwo gwarancję, że zamówiona paczka szybko i bezpiecznie dotrze do Państwa Klienta. Korzystamy również z wygodnych i sprawdzonych rozwiązań takich jak Allegro Smart.

Unimet Allegro Smart

NASZĄ OFERTĘ ZINTEGRUJESZ MIĘDZY INNYMI Z PLATFORMAMI:

Unimet Baselinker
Unimet Prestashop
Unimet Redcart
Unimet Skyshop
Unimet Trisoshop
Unimet Takedrop
Apilo Drops
oraz z dowolnym systemem, który obsługuje import plików .XLS lub.CSV

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ

Jeżeli chcą Państwo nawiązać z Nami współpracę w zakresie usługi dropshippingu - zapraszamy kontaktu telefonicznego 17 230-67-40 lub 17 230-67-41 (pon-pt w godz. 8-16) lub bezpośrednio za pomocą poniższego formularza rejestracyjnego w systemie hurt.unimet.pl