Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  Kontakt do sklepów:  WYBIERZ SKLEP |  | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Milwaukee Tour 2023

Milwaukee Tour 2023

Już 12 lipca w Rzeszowie odbędzie się Milwaukee Tour!!!

Milwaukee Tour to część projektu, w ramach którego ciężarówka odwiedza kilka miejsc w Europie Środkowej. Wydarzenie to jest idealną okazją, żeby zapoznać się z możliwościami technologicznymi elektronarzędzi i dedykowanego do nich osprzętu w naturalnych warunkach. Stworzone zostaną strefy testów, w których będziecie mieli możliwość w praktyce przetestować wybrane urządzenia w odpowiednim dla Was materiale.

Przez cały dzień pozostaniecie pod opieką specjalistów, którzy oprócz demonstracji pomogą dopasować urządzenia do potrzeb użytkownika.

Po zgłoszeniu uczestnictwa a następnie po przybyciu do Unimetu (Al. Okulickiego 20 w Rzeszowie) w dniu eventu będziecie mogli odebrać prezent w postaci breloka multitool z logotypem MILWAUKEE.
Ponad to już 12 lipca będziecie mogli skorzystać z ekskluzywnej oferty dostępnej tylko podczas wydarzenia i wziąć udział w wyzwaniu Thunderbolt 2023, aby wygrać sprzęt MILWAUKEE® ! Najszybszy czas dnia wygrywa pierwszą nagrodę w postaci zestawu narzędzi oraz torby MILWAUKEE ® . Miejsca 2 otrzyma rozkładane krzesło MILWAUKEE ® a 3 miejsce otrzyma piłkę z logo MILWAUKEE®

Zapraszamy!!!

Powiązane posty