Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis mógł lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj o naszej Polityce Prywatności.

Z nami wykonasz każde zadanie!  |  Infolinia: 17-230-67-00 | E-SKLEP | PANEL B2B

Blog Post

Pokazy produktów Grupy TOPEX

Pokazy produktów Grupy TOPEX

Zapraszamy na pokazy produktów GRUPY TOPEX!

20.06 w Stalowej Woli,
21.06 w Rzeszowie

w godz. 9:00 –14:00 odbędą się dni otwarte z markami grupy Topex (Neo Tools oraz Graphite).

Obecnie Grupa Topex posiada 6 własnych marek z ofertą ponad 6500 produktów (NEO, TOPEX, VERTO, TOPTOOLS, GRAPHITE, GRAPHITE PRO.)
Na spotkaniu będzie możliwość zapoznania się i przetestowania asortymentu marek Topex, Graphite oraz Neo Tools.
Neo Tools – to marka, narzędzi i odzieży BHP charakteryzującej się praktycznością i wytrzymałością. Bhp NEO to bezrękawniki robocze, bluzy polarowe, czapki z daszkiem, koszule, krótkie spodenki, kurtki czy rękawice.
Topex to polska marka, która od 25 lat stała się synonimem narzędzi. Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych marek narzędziowych. Produkty TOPEX dostępne są w Polsce w ponad 3000 tyś punktów sprzedaży, a także w 40 innych krajach na całym świecie. W kompetencji marki leży dostarczanie przystępnych i przyjaznych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę wszystkim majsterkowiczom.
Elektronarzedzia Graphite przeznaczone są do intensywnego użytkowania przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. System Energy+ to linia produktów zasilanych akumulatorami tego samego typu. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu produktów i doboru optymalnej ilości potrzebnych akumulatorów.

Zapraszamy!

Powiązane posty